Fat Block Nasıl Kullanılır?

İçerisinde Captoglicolipid barındıran patentli tek formül Fat-Block, yemeklerle alınan yağları %40’ına kadar bağlayabilmektedir.  FatBlock nasıl kullanılır sorusunun cevabı ise ürünün kullanım amacına göre değişiklik göstermesinde yatmaktadır. Bu kadar güçlü bir yağ tutucu düzenli kullanıldığında istenilen etkiyi çok çabuk bir şekilde gösterebilmektedir. İçerisinde çift katmanlı 40 adet tablet barındıran Fatblock yağ tutucunun kullanım şekli, amaca göre değişmektedir.

Dr Aytuğ Kolankaya

FatBlock kullanım şekli;

 • Fat Block’u kilo vermek için kullanıyorsanız günde 2 kez her ana öğünden önce 2 tablet bir bardak su ile almalısınız.
 • Fat Block’u ideal kilonuzu korumak için kullanıyorsanız günde 1 kez ana öğünden önce 2 tablet bir bardak su ile almalısınız.

Güçlü bir yağ tutucu olan ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı bu ürün ile hem yediklerinizin tadını çıkarabilir hem de kilo verebilirsiniz. Türkiye’nin en ünlü doktorlarından biri olan Dr. Aytuğ Kolankaya tarafından da önerilen Fat Block içerisinde çok güçlü bir bileşeni barındırmaktadır. O bileşik patentli Türkiye’deki tek formül captoglicolipidtir. Captoglicolipid kabuklu deniz canlılarından elde edilen bir bileşendir ve sitrik asit ile daha da güçlendirilmiştir. Etkinliği Prodigest Laboratuvarları’nda kanıtlanan FatBlock’un yağları %40’a kadar tuttuğu kanıtlanmıştır.

Ürün 18 yaş üstü kişilerin kullanımı açısından uygun olduğu gibi kesinlikle kullanım koşullarına uyulması gerekmektedir. Emziren ve hamile kadınların bu gibi dönemlerde tıbbi zorunluluk olmadığı sürece herhangi bir tedavi edici ilaç kullanmaması önerilmemektedir. Fat Block için de aynı kural geçerlidir. Kabuklu deniz canlılarına alerjisi olan kişilerin de kullanmaması gerektiği söyleyebiliriz.

Captoglicolipid

UYARILAR

 • Beden Kitle Endeksi 20 kg/m²’nin altında ise
 • Deniz kabuklularına karşı alerjisi veya intoleransı olan kişilerde
 • Hamilelik veya emzirme dönemlerinde
 • 18 yaş altı genç ve çocuklarda kullanıma uygun değildir.

Bölgesel yağlanmalardan şikâyet eden ve yediklerinin tadını çıkarmak isteyen kişiler için kullanımı oldukça uygun olan hem erkeklerin hem de kadınların rahatlıkla kullanabildiği bu ürün sayesinde siz de kısa sürede kilo verebilirsiniz.

FatBlock zayıflama konusunda kendine hedef koyan ve bu hedefleri gerçekleştirmek için daha fazla beklemek istemeyen kişilerin her zaman yanında. Sağlık Bakanlığı’ndan izinli FatBlock’u güvenle kullanabilirsiniz.

 

Fat Block Nasıl Kullanılır?” üzerine 2 düşünce

 1. selda çimen

  BİR İNTERNET SİTESİNE İSMİMİ BIRAKARAK BİLGİ ALMAK İSTEDİM ARADILAR BİLGİ VERDİLER 2 GÜN SONRA 0216 6007071 NAYIP KAMPANYA OLDUĞUNU SÖYLEDİLER 3 PAKETİNİ 175 TL OLDUĞUNU SÖYLEDİKER GÜVENİP SİPARİŞ VERDİM AMA HUZURSUZUM BENİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM SAYGILAR

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>